Stěhování Plzeň

Řešite aktuálně stěhování v Plzni a okolí? Hledáte levnou, rychlou a hlavně spolehlivou stěhovací firmu? Náš tým profesionálů je Vám k dispozici. V Plzni a okolí stěhujeme často díky dobrým cenám a kvalitním službám. Nemáme ve svých řadách studenty a náhodné brigádníky, ale vyškolené stěhováky s léty praxe, kteří ví jak se ke svému řemeslu postavit. S námi nemusíte mít strach o svůj nábytek. Budete překvapeni nejenom zručností našich zaměstnanců, ale hlavně rychlostí stěhování. Většinu zakázek zvládáme odstěhovat v rozmezí 3-5 hodin, takže máte ještě celý zbytek dne na vybalování věcí a zabydlování.

Stěhujeme rychle a Držíme termíny

Naší předností je rychlost, s kterou zvládáme zakázky a individuální přístup k zákazníkům, kdy se snažíme vyhovět všem vašim požadavkům. Potřebujete pouze přemístit nábytek po bytě kvůli malování nebo nové podlaze? Potřebujete snést těžkou skříň nebo ledničku do sklepa? Neváhejte zavolat. Jsme tu pro Vás.

Pracovní zkušenosti nás naučily tomu, že lépe a rychleji se stěhuje ve větším počtu lidí, hlavně u větších zakázek. Např. byt 2+1 ve dvou lidech trvá 6 hodin (zaplatíte celkem 12 hodin) a ve čtyřech lidech 2 hodiny (zaplatíte celkem 8 hodin).

Dva lidé se unaví rychleji než čtyři a snižuje se jim časem výkonnost a pozornost, zatímco čtyři si námahu rozloží a zůstavá jim vyšší výkonnost a efektivita. Naše stěhovací firma je pojištěna pro případné nenadálé události.

 

Proč stěhování v Plzni s námi?

Jste-li z Plzně a okolí, neváhejte nás nezávazně kontaktovat, rádi Vám uděláme kalkulaci zdarma. Přesvědčte se, že stěhovat se dá kvalitně a přitom levně.

Rychlý kontakt: +420 773 781 930

Firma byla založena v roce 2010 a zabývá se stěhováním soukromých osob a firem, likvidací pozůstalostí, úřadů, institucí, škol apod. Máme také bohaté zkušenosti se stěhováním průmyslových strojů, trezorů, pián, starožitného nábytku a jiných těžkých břemen. K dispozici máme 8 zkušených pracovníků, ale v případě větší zakázky jsme připraveni navýšit počty až na 15 pracovníků. Zaměstnanci mají k dispozici potřebné pomůcky a jsou dostačně proškoleni.

Mezi naše nejvýznamnější reference patří stěhování Karlovy univerzity či Státní opery. Mimo zakázky pro soukromé osoby úspěšně spolupracujeme s několika místními firmami. Naše firma je pojištěna proti případným nehodám či odcizením, nicméně nikdy jsme nic podobného nemuseli řešit. Dbáme na opatrnost při práci a našich klientů si vážíme.

Záleží nám na Vaší spokojenosti a tak k práci přistupujeme. Nemáme v povaze úmyslně "protahovat" práci nebo úmyslně navyšovat počet pracovníků či vozů a tím zvyšovat celkovou cenu, jak to dělá některá konkurence. Oslovte nás s Vaší poptávkou a my Vám nabídneme cenu na míru. Pro kalkulaci je podstatných řada faktorů a rádi vám ji zašleme emailem nebo sdělíme telefonicky.

Ručím za férový přístup a dobře odvedenou práci. Za firmu LENOMA PRAHA s.r.o. - ZDENĚK STÖCKL, jednatel.

stěhování Dobříš stěhování Plzeň stěhování Praha 6 stěhování Kladno stěhování Beroun stěhování stěhování Praha Smíchov stěhování stěhování Beroun stěhování Benešov stěhování Plzeň stěhování stěhování Stříbro stěhování Křeničná stěhování Praha 8 stěhování stěhování stěhování Plzeň stěhování Komárov stěhování Beroun stěhování Rakovník stěhování Praha 5 stěhování Praha Holešovice stěhování Hýskov stěhování Příbram stěhování Kladno stěhování Praha stěhování Praha stěhování Beroun stěhování Benešov stěhování Praha 2 stěhování Praha stěhování Praha 1 stěhování Plzeň stěhování Králův Dvůr stěhování Plzeň stěhování Příbram stěhování Kladno stěhování Domažlice stěhování Beroun stěhování Klatovy stěhování Rokycany stěhování Plzeň stěhování Praha 8 stěhování Litoměřice stěhování Praha Břevnov stěhování Most stěhování Příbram
Potřebuji přestěhovat

STĚHOVÁNÍ
OD PROFESIONÁLŮ
s širokou působností

Máme spokojené zákazníky z mnoha okresů a naše působnost je široká. Realizujeme stěhovací služby ve městech Beroun, Kladno, Rakovník, Příbram, Benešov, Tábor, Písek, Strakonice, Plzeň. Stěhujeme také Klatovy, Domažlice, Mariánské Lázně i Karlovy Vary. Rovněž působíme také v Praze a okolí. Neváhejte nás oslovit s poptávkou, věříme že budete spokojeni.

+420 773 781 930